[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

O projektu

Praha 15 se mění k lepšímu. Dalším z důkazů je přeměna stávající kotelny, která leží v blízkosti ulice Bolevecká, na místo plné života a zeleně. Zatímco v minulosti kotelna hyzdila okolí všech, kdo zde bydlí, promění se celá lokalita k nepoznání. Konečně tak bude zachován rezidenční charakter tohoto místa, aniž by byla okolní vilová a další zástavba rušena provozem nevzhledného objektu, jenž zde dlouhé roky stál.

n CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy tvoří nový bytový dům ve stylovém oranžovo-šedém kabátu, jenž vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema.

Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují terasy, balkóny nebo lodžie.

Více
BLV_HP-min.jpg

Harmonogram projektu

 • Zahájení prodeje: podzim 2015
 • Zahájení výstavby: léto 2016
 • Dokončení hrubé stavby: zima/jaro 2017
 • Dokončení výstavby: podzim 2017
 • Nastěhování: podzim/zima 2017
CHYTRE BYDLENI BLV@Horní Měcholupy

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud Vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete pod tlačítkem menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu BLV@Horní Měcholupy dostáváme.

Přejít na FAQ

[image_50_clb_faq.png]

Developer

Projekt chytrého bydlení BLV realizovala prostřednictvím svých dceřiných firem investiční skupina Trigema a.s., která trhu působí již od roku 1994. Do současné doby jsme postavili desítky bytových domů s tisíci byty a mnoha tisíci metry čtverečními komerčních ploch.

Naše rezidenční projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život.

Ctíme názor, že bydlení není jen anonymní místo k přespávání, ale místo k žití se vším, co k němu patří. Prostor, kde stavíme, spojujeme s kulturou a mezi lidmi budujeme sounáležitost se sebou samými i místem, kde žijí.

Více
Trigema

Na čem (nám) záleží

Je přirozenou snahou každého výrobce, i obchodníka nabídnout vždy to nejlepší ve všech ohledech a k tomu za nejlepší cenu. Každá taková snaha má samozřejmě svoje limity, proto vám zde přinášíme zásady, kterými se u každého projektu řídíme a z nichž nebudeme slevovat.

Trvalá udržitelnost

Při plánování každého projektu se snažíme myslet na budoucnost a navrhovat naše stavby tak, aby dlouhodobě sloužily svému účelu a zbytečně nezatěžovaly své okolí ani životní prostředí. Při výběru lokality a plánování projektu se tak díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby je naše projekty dále rozvíjely koncepci území.

Nárokům na udržitelnost samozřejmě podléhají i materiály a kvalitní zpracování. U všech našich projektů se snažíme dosáhnout maximální energetické úspornosti zvláště volbou vhodných materiálů a důkladného řemeslného zpracování. Díky tomu šetříme peníze našich obyvatel za energie a snižujeme zatížení životního prostředí. Zateplujeme s rozvahou tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků bez nadměrného zvýšení rozpočtu na stavbu – neklademe si žádné cíle, kterých bychom chtěli dosahovat za každou cenu, pouze chceme šetřit Vaše peníze a přírodu tam, kde je to možné.

Kvalita

Při stavbě klademe vysoké nároky na použité materiály i důsledně provedené stavební práce. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Stejně nekompromisně přistupujeme nejen ke svým vlastním pracovníkům, ale i k ostatním dodavatelům, tak abychom vám mohli nabídnout produkty a služby nejvyšší kvality.

Správná cena

Naším cílem je, nabídnout vám kvalitní a chytré bydlení, či další služby za rozumnou a hlavně správnou cenu. Do koncové ceny tak nezapočítáváme žádné slevy ani jiná zvýhodnění pro vybrané klienty. Ceny uvedené na našich stránkách jsou koncové a na rozdíl od některých našich konkurentů je nenadsazujeme, abychom z nich následně mohli velkoryse slevovat.

Podobný přístup uplatňujeme i vůči našim dodavatelům. Nevyhledáváme nejnižší nabídky, ale rozumný poměr ceny a kvality, ani se nesnažíme vykořisťovat řemeslníky na našich stavbách a obírat je o poctivě vydělané peníze. Stejně tak u nás nemají místo zvýhodňování, protekce a úplatky a s každým dodavatelem, který by doufal, že si od nás zakázku koupí, se rozloučíme nadobro.

Nevedeme závody ke dnu a cenové války, nesnažíme se likvidovat konkurenci – nabízíme rozumnou cenu za služby a produkty, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě.

Chcete se dozvědět víc o tom, na čem si zakládáme a co je naopak podle nás špatně? Naše názory na bydlení a pražský realitní trh, stejně jako pravidelné analýzy rezidenčního trhu najdete také na našem blogu.

Více
 • Best of Realty 3.misto - 2Barevné Letňany
 • Best of Realty 3.misto - Rezidence 3D
 • Best of Realty 3.misto - Barevné Letňany

Další projekty

V roce 2015 se působnost projektů konceptu Trigema Chytré bydlení postupně rozprostírá po celé Praze. V Nových Butovicích byla na podzim dokočována I. etapa SMART bytů a II. etapa byla dokončena v létě 2016. V zimě roku 2015 šel do prodeje projekt CLB@Letňany. Nově se v různých fázích přípravy nachází několik projektů s 2500 byty. Historicky společnost dokončila více než 1600 bytů po celé Praze. V přípravě je také nový rezidenční projekt v Plzni.

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice je další z bytových domů Chytrého bydlení a zanedlouho vyroste v pražských Holešovicích. Tento šestipodlažní projekt vychází z osvědčeného konceptu a nabídne po dokončení 32 moderních bytů, které budou v kategorii Chytré bydlení Plus. Architektura domu vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží přitom mírně ustupuje do pozadí a navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je zejména rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci.

www.nmn-byty.cz

CSV@Řepy

Komorní bytový projekt CSV@Řepy perfektně vystihuje podstatu konceptu Chytrého bydlení. Decentní budova vyroste v poklidné lokalitě vilové zástavby namísto současného zchátralého objektu.

Velmi poklidnou atmosféru zažijete jen několik minut od tepajícího velkoměsta. V ulici Čistovická panuje spíše venkovský charakter života. Namísto současného zchátralého a nevyužívaného objektu vyroste pětipatrový rezidenční projekt s 21 byty a dalšími třemi nebytovými prostory. CSV@Řepy nejlépe charakterizuje myšlenku konceptu Trigema Chytrého bydlení: bude se jednat o decentní budovu, která bude rozvíjet své blízké okolí; počet bytů naznačuje sociálně bohatší ráz bydlení a svými standardy zajistí vysokou kvalitu bydlení.

www.csv-byty.cz

JRM@Lužiny

Nový bytový pětipodlažní dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny se světlým provedením fasádních detailů vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují předsazené balkony.

www.jrm-byty.cz

KLR@Plzeň

Trigema Chytré bydlení se chystá expandovat i do regionálních měst. Prvním připravovaným projektem bude bytový dům se 70 byty v širším centru Plzně (ul. Kollárova). Bytový dům, který vychází vstříc poptávce po moderním chytrém, leč finančně nenáročném bydlení. V elegantním šedo-bílém domě se skleněnými doplňky v petrolejové barvě vznikne na 70 nových bytů s promyšlenými dispozicemi, jež svým charakterem dokáží uspokojit široké spektrum zájemců. Na architektonickém návrhu pracuje několik renomovaných projekčních kanceláří, které do projektu přináší pohled individuálního klienta se všemi potřebami běžného bydlení.

www.klr-byty.cz

Více
 • CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holesovice
 • CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy

Architekt

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy pochází, stejně jako většina rezidenčních projektů společnosti Trigema, z ateliéru ing. arch. Daniela Smitky. Tento oceňovaný architekt se návrhům obytných domů věnuje už více než 20 let a architekt ura ho provází celý jeho profesní život.

Roku 1985 úspěšně složil maturitu na SPŠ stavební v Plzni a nastoupil na ČVUT na Stavební fakultu a následně na Fakultu architektury. Už při studiu se věnoval architektuře a projektování např. v pražské Škodovce (divize známé mladoboleslavské automobilky věnující se např. projektování elektráren a energetických technologií) nebo v pozemním stavitelství. Po složení státní zkoušky v roce 1993 si otevřel vlastní architektonickou kancelář, kterou úspěšně provozuje dodnes. S ČVUT nadále spolupracuje jako odborný asistent a pokračuje ve svém vzdělávání.

Na svém kontě má přes dvacet rezidenčních projektů – od rodinných vil po multifunkční bytové domy se stovkami bytů. V jeho pestrém portfoliu najdete i administrativní a průmyslové stavby, školy, hotely a také unikátní projekty vědeckotechnických parků nebo sportovních a lyžařských areálů. Celkově jde o desítky projektů v posledních dvaceti letech.

Mnoho z těchto projektů patří mezi oceněné v předních českých i zahraničních architektonických soutěžích – z více než deseti různých cen zmiňme alespoň Stavbu roku středočeského kraje, Realitní projekt roku a jednu z nejvýznamnější českých cen Best of Realty, kterou projekty Daniela Smitky získaly v posledních čtyřech letech celkem čtyřikrát.

Daniel Smitka je dvorním architektem většiny projektů Trigemy a dává jim jejich jedinečný vzhled i výjimečný lidský rozměr.

Více
 • Daniel Smitka
 • Daniel Smitka
 • Daniel Smitka
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí