[design/2015/logo_trigema.png]
CZ EN RU
Menu |Home

5 hlavních výhod

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy. Je si z čeho vybírat!

Rekuperace - nucené větrání

Víte jak nucené větrání funguje a v čem je pro vaše spokojené bydlení důležitá? Vzduchotechnika s pylovými filtry ze vzduchu zachytí jednotlivé hmotné částice. Předejdete tak nadměrné vlhkosti vzduchu a výskytu plísní, roztočů a dalších patogenů. Díky tomu vás už nebude tolik bolet hlava a nebudete trpět alergiemi, migrénami a dechovými potížemi. Rekuperace však nejsou jediným nástrojem, který je součástí konceptu Chytré bydlení a napomáhá tak vašemu lepšímu pocitu bezpečí a zdraví.

Více
Trigema BLV - nucené větrání

Inteligentní ovládání bytu

Představte si, že svůj domov můžete ovládat jednoduše odkudkoli na světě. Že neutrácíte za zbytečné vytápění v době, když není nikdo doma, a přesto se vrátíte do příjemně teplého prostředí. V letních vedrech zase budete mít vyvětraný byt, ještě než do něho vstoupíte.

V projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV budou v rámci každého bytu realizovány přípravy pro inteligentní ovládání bytu a bude jen na vás, zda tuto moderní vymoženost využijete nebo ne.

Více
Trigema BLV - inteligentní ovládání bytu

Příjemné místo s kompletním vybavením

Co oblast Horních Měcholup dále nabízí? Jen několik málo kroků od bytového domu je budova pošty. V blízkosti je také hned několik dětských hřišt. Do mateřských a základních škol a na přilehlá sportoviště se dostanete do osmi minut klidnou pěší chůzí. Samoobsluhy i restaurace jsou odsud do pěti minut. A pokud chcete nakupovat ve velkém, není nic jednoduššího, než se vypravit do blízké obchodní zóny ve Štěrboholech.

Více
Trigema BLV - prijemne misto

Ekologicky šetrná budova

CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy disponuje průkazem energetické náročnosti budovy sk. B a s tím spojené využití materiálů. Společnost Trigema klade maximální důraz na využití kvalitních materiálů a pracovních postupů, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

Více
  • Trigema BLV - ekologicky setrna budova

Prostor pro rodinné bydlení

Architekt Daniel Smitka ve spolupráci se společností Trigema vypracoval návrh projektu, který bude nejlépe vyhovovat rodinným potřebám bydlení v dané lokalitě. Výsledkem by měl být vzor bytového domu vhodného pro městské bydlení. Veškeré benefity bytů v rámci projektu nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Mimo soukromý život bude možné využívat poloveřejné terasovité prostory v 2. druhém nadzemním podlaží.

Více
  • Trigema BLV - prostor pro rodinné bydlení

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 778 737 891. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Napište svůj kontakt

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Prodejní centrum 800 340 350
Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí