[design/2015/logo_trigema.png]
CZ EN RU
Menu |Home

Obchodní prostory

V rámci projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy vzniknou v přízemí také tři prostory s téměř 220 m2 využitelné plochy, které jsou určené ke komerčnímu využití.

Obchodní prostory BLV@Horní Měcholupy

  • Obchodní prostor č.1 (K1) s výměrou 70 m2 - Prodáno
  • Obchodní prostor č.2 (K2) s výměrou 62 m2 - Prodáno
  • Obchodní prostor č.3 (K3) s výměrou 86 m2 - Prodáno

Obchodní jednotky jsou nabízeny k prodeji ve standardu „shell & core“, s možností dostavět daný komerční prostor přímo dle potřeb nájemce.

Horní Měcholupy prochází velkou transforamcí díky masivní bytové zástavbě posledních několika let. Projekt vzniká přímo v srdci Horních Měcholup, obklopený tradiční zástavbou rodinných domů, a také panelovou výstavbou z 80. let dvacátého stolet, kde žije téměř 13 000 obyvatel.

Kontakt

Parametry jednotek a další detaily získáte v pdf dokumentu nebo na telefonním čísle 778 728 750, emailu jaros@trigema.cz nebo osobně v našem prodejním centru.

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 778 737 891. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Napište svůj kontakt

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Prodejní centrum 800 340 350
Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí