[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu
Trigema Chytré bydlení BLV -->

Byty vyprodány!

Všechny byty v projektu byly na začátku května 2018 kompletně vyprodány. V nabídce konceptu Trigema Chytré bydlení je však stále několik dostupných bytů v dalších pražských lokalitách. Poslední dostupné a dokončené prémiové byty lze pořídit v Řepích a v zimě 2019 bude dokončen projekt v Holešovicích. Pro případné zájemce je k dispozici také několik posledních bytů v Plzni. Všechny dostupné projekty naleznete na webu www.trigema.cz.

Další projekty Archiv novinek

Trigema

Jsme ryze česká investiční skupina, která staví svou podstatu na nezávislosti, z níž vzešla. Jsme společností, která se rozhoduje samostatně, na základě vlastních vizí a motivací našeho týmu. Nezávislost vnímáme každý po svém, ale když se spojí jedinečné osoby, dokážou společně tvořit nebývalé věci, které zanechávají silný odkaz budoucím generacím.

www.trigema.cz
Trigema a.s.

Chytré Bydlení

Jedná se o balík parametrů bytového projektu, které jako celek naplňují definici chytrého bydlení. Mimo přípravu pro inteligentní systémy, které díky názvu nejsnáze vyčnívají, lze mezi další vlastnosti zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), modulové bydlení (myslí na momentální potřeby zákazníků i na možný budoucí vývoj jeho životní situace), ohledy na bezpečnost, úplnou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.), a také lokalitu několik kroků od MHD a především v blízkosti metra.

www.chytre-bydleni.com
Trigema Chytré bydlení

BLV

CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy tvoří nový bytový dům ve stylovém oranžovo-šedém kabátu, jenž vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují terasy, balkóny nebo lodžie.

Více o projektu
Trigema CHYTRÉ BYDLENÍ BLV
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí