[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

Byty vyprodány!

Všechny byty v projektu byly na začátku května 2018 kompletně vyprodány. V nabídce konceptu Trigema Chytré bydlení je však stále několik dostupných bytů v dalších pražských lokalitách. Poslední dostupné a dokončené prémiové byty lze pořídit v Řepích a v zimě 2019 bude dokončen projekt v Holešovicích. Pro případné zájemce je k dispozici také několik posledních bytů v Plzni. Všechny dostupné projekty naleznete na webu www.trigema.cz.

Další projekty

Byty vyprodány, garáže k prodeji

Všechny byty v projektu byly na začátku května 2018 kompletně vyprodány. Pro obyvatele okolních domů nebo pro samotné obyvatele projektu BLV@Horní Měcholupy, kteří mají problémy s parkováním, je také k dispozici několik dostupných garážových stání k prodeji. Více informací o způsobu parkování naleznete na stránce Garáže.

Ceník garáží

Poslední byt a garáže k prodeji

V projektu je k dispozici již pouze jediný dostupný byt, kam je možné se okamžitě nastěhovat. Tento byt je jako jeden z posledních v Praze s cenou hluboko pod průměrnou tržní cenou. A to i přes fakt, že splňuje vysoké standardy konceptu Trigema Chytré bydlení. Pro obyvatele okolních domů, kteří mají problémy s parkováním, je také k dispozici několik dostupných garážových stání k prodeji.  

Ceník garáží

Ihned k nastěhování

Projekt byl koncem loňského roku zkolaudován a dům se začíná postupně obydlovat. Máte poslední šanci vybrat si poslední dostupný byt, který je jako jeden z posledních v Praze s cenou hluboko pod průměrnou tržní cenou. A to i přes fakt, že splňuje vysoké standardy konceptu Trigema Chytré bydlení, což znamená například výkonné vzduchotechnické jednotky nebo možnost inteligentního ovládání vnitřních funkcí jednotlivých bytů. Jedná se o byt s dispozicí 2+kk a níže si můžete prohlédnout jeho kartu.  

Byt 121

Zkolaudováno!

Stavba byla v průběhu listopadu zkolaudována a do domu se začínají stěhovat první majitelé. V nabídce zbývá posledních 6 bytů o dispozicích 2+kk a jediná dispozice 3+kk. Všechny jsou svými cenami hluboko pod průměrnou tržní cenou a to i přes fakt, že splňují vysoké standardy konceptu Trigema Chytré bydlení, což znamená například výkonné vzduchotechnické jednotky nebo možnost inteligentního ovládání vnitřních funkcí jednotlivých bytů.

Vyhledavač

Byty k nastěhování ještě ve 2017

Výstavba pokročila do své poslední fáze a byty v projektu jsou těsně před dokončováním. Do posledních několika dostupných bytů bude možné se nastěhovat ještě před koncem letošního roku. Některé z fasád již získávají svůj finální vzhled. Aktuálně je vyprodáno přes 90 % bytů a v tuto chvíli zůstává v nabídce posledních 6 bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk. Všechny byty splňují vysoké standardy konceptu Trigema Chytré bydlení. 

Vyhledavač     

Vnitřní omítky dokončeny

V létě průběh výstavby pokročil do další části závěrečné fáze. V červenci byla dokončena hrubá stavba a v srpnu byly dokončeny vnitřní omítky bytů. Zároveň se snížil počet dostupných bytů. Je vyprodáno 90 % bytů a v tuto chvíli zůstává v nabídce posledních 7 bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk. Všechny byty splňují vysoké standardy konceptu Trigema Chytré bydlení. Byty si můžete prohlédnout v interaktivním vyhledávači, nebo přehledně v ceníku.

Vyhledavač     

Hrubá stavba dokončena

Průběh výstavby pokročil do své závěrečné fáze. Na začátku července byla dokončena hrubá stavba projektu. Zároveň se také do svých posledních 10 % dostala nabídka dostupných bytů. V tuto chvíli v nabídce zbývá 7 bytů, z nabídky již byly vyprodány všechny garsonky a rodinné byty 4+kk. Nabídka je naopak stále bohatá na žádané dvoupokojové byty, kterých je ještě pět k zakoupení. Stejně tak poslední dva třípokojové byty, které můžete přehledně prohlížet v tabulkovém zobrazení v ceníku nebo dle jejich umístění v interaktivním vyhledavači.

Vyhledavač     

Prodáno 85 % bytů

V nabídce zbývá již pouhých 9 dostupných bytů, což znamená, že je prodáno přes 85 % bytů. V současné chvíli jsou z nabídky vyprodány všechny garsonky a rodinné byty 4+kk. Nabídka je naopak stále bohatá na dvoupokojové byty, kterých je ještě 6 k zakoupení. Stejně tak třípokojové byty jsou k dispozici ještě 3. Byty můžete přehledně prohlížet v tabulkovém zobrazení v ceníku nebo dle jejich umístění v interaktivním vyhledavači.

Vyhledavač    

Trigema na veletrhu Bydlení

Trigema, která se opět představuje na veletrhu Bydlení, stavby a rekonstrukce v areálu PVA Letňany, má tentokrát na svém stánku novinku v podobě možnosti prohlídky bytu prostřednictvím virtuální reality.

Více informací 

Prodáno již 70 %

Stavební práce pokračují v plném tempu a brzy se začne pracovat na druhém nadzemním podlaží. Mezitím se prodeje přehouply nad úroveň 70 %. Aktuálně je v nabídce k dispozici 19 dostupných bytů, mezi kterými je již jediná garsonka. Nabídka je stále bohatá na dvoupokojové a třípokojové byty. Rodinné byty 4+kk nalezente v ceníku pouze dva. Byty si můžete vybrat libovolně prostřednictvím interaktivního vyhledavače.

Vyhledavač    

Aktuálně prodáno 65 % bytů

Rok po zahájení prodeje se aktuální stav prodanosti přehoupl přes další hranici 65 %. V současné chvíli v nabídce zůstává 23 dostupných bytů, mezi kterými zůstávají už jen 2 garsonky, 8 dvoupokojových bytů, 11 bytů 3+kk a 2 rodinné byty 4+kk. Stavba domu je v plném proudu, záběry z on-line kamery naleznete v galerii nebo v sekci aktuálních informací pro sousedy. Ceny bytů naleznete v ceníku nebo si byt můžete vybrat prostřednictvím interaktivního vyhledavače.

Vyhledavač    

Spodní stavba bytového domu

Leden 2017 – Spodní stavba je hotova. Prostor garáží, sklepů a části technologie domu je hotova a stavba se přesouvá nad terén, kde se začínají rýsovat obrysy bytů a celého domu.

Průběh výstavby  

Základy bytového domu položeny

Listopad 2016 – Stavební práce pokračují. Po demolici původního objektu a zemních pracích odstartovalo zakládání objektu na pilotách a základové desce.

Průběh výstavby  

Příprava jámy pro stavbu

Září 2016 – Poté, co došlo k demolici původního objektu kotelny, se začalo se zarovnáním terénu a hloubení stavební jámy pro výstavbu bytového domu BLV Horní@Měcholupy.

Průběh výstavby  

Představujeme byty 3+kk

V nabídce se v současné chvíli vyskytuje 15 dostupných třípokojových bytů, které jsou určeny primárně pro mladé rodiny. Ideálním příkladem jsou byty 134, 145 nebo 155. Jedná se o 3+kk s podlahovou plochou okolo 85 m2, které jsou orientované velmi žádaným jihozápadním směrem. Vstupní hala je charakteristická oknem do klidného vnitrobloku a prostorem pro vestavěnou skříň. Velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem disponuje oknem do prostoru kuchyně a přístupem na pětimetrový balkón. Na něj je také umožněn přístup z jedné z ložnic, které budou po celý den zásobovány přísunem slunečních paprsků.

Prohlédnout byt 145    

Prodáno 40 % bytů

Přesně v čase dvou měsíců od zahájení stavby jsme zaznamenali prodeje 40 % bytů v našem projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy. Aktuálně v nabídce zůstává 39 dostupných bytů, mezi kterými je 6 garsonek, 14 dvoupokojových bytů, 16 bytů 3+kk a 3 velkorysé rodinné byty 4+kk. Stavba domu je v plném proudu, v současné době probíhá vrtání pilot. Záběry z on-line kamery naleznete v galerii. Aktuální ceny bytů naleznete v ceníku nebo si byt můžete vybrat prostřednictvím interaktivního vyhledavače.

Vyhledavač    

Představujeme prémiový byt 124

Do nabídky bytů byl zařazen nový byt 4+kk s označením 124. Jedná se o další prémiový byt v projektu, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Je vybaven terasou podél celé jedné strany bytu, jenž je směřována do klidného zeleného vnitrobloku. Jeho zajímavá dispozice je koncipována jako dvougenerační s perfektně promyšlenými úložnými prostory. Ideální volba pro rodiny s dospívajícími dětmi.

Detail bytu 124    

Stavba zahájena

Stavba projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy byla zahájena. V následujícím období budou prováděny demoliční prácené a následný odvoz materiálu. Záběry z on-line kamery naleznete v galerii. Informace pro sousedy s podrobnostmi o aktuálně prováděných pracech je možné zjistit v sekci Informace pro sousedy. Odkaz se nachází v patičce každé stránky. V tuto chvíli je prodáno zhruba 25 % bytů.

Informace pro sousedy    

Představujeme byty

V ceníku naleznete nové doporučené byty. Proč jsme jednotlivé doporučené byty zvolili se dočtete v detailu každého bytu, kde jsou popsány konkrétní výhody. Zároveň si u části bytů můžete prohlédnout, jak bude vypadat prostor některých místnosti. Aktuálně se v nabídce nachází 54 dostupných bytů, jejichž cena se pohybuje od 1,8 mil. Kč s DPH (bez garážového stání).

Doporučené byty    

Chytré bydlení na veletrhu

Nejnovější nabídka bydlení a trendů, které jsou s ním spojeny, je tématem připravovaného souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Jedním z těch, kdo se na akci představí, bude rovněž společnost Trigema se svými projekty Chytrého bydlení.

Trigema je developerskou společností, která má na svém kontě už více než 1 300 prodaných bytů. Projekty společnosti vycházejí z konceptu Chytrého bydlení, který klade důraz na bezpečí a zdraví, moderní technologie a ekologické a úsporné bydlení v dosahu služeb a další vybavenosti. Aktuálně k nim patří také bytové domy CLB@Letňany, SMART byty Nové Butovice či další připravované projekty v Praze a vybraných regionech.

Uvedený koncept se nabízí hned ve třech základních úrovních. Kromě té základní je to Chytré bydlení Plus a Chytré bydlení Premium. Plus má například inteligentní ovládání bytu a ne pouze přípravu. Samozřejmostí jsou rovněž třeba zděné bytové příčky. Chytré bydlení Premium pak bude v těch nejzajímavějších lokalitách s využitím nejkvalitnějších pracovních postupů a materiálů. Bude mít například individuální klimatizaci či kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích.

Více se o novém bydlení Trigemy dozvíte na našem stánku, který na veletrhu najdete v hale 3, sektoru C. Akce se koná na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanench od 17. do 20. března. Těšíme se na návštěvu!

Více o veletrhu

Nové projektové video

Podívejte se na zbrusu nové projektové video, které vám během 140 vteřin přiblíží to nejdůležitější z bytového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy.

Video je ke shlédnutí v galerii.

Shlédnout video  

Oficiální prodej zahájen

Zahájili jsme veřejný prodej. V tuto chvíli je aktuálně v prodeji 33 bytů v 1., 2., 3. a 6. nadzemním podlaží. Zároveň jsme z první zpětné vazby vybrali některé doporučené byty, na které jsme od vás získali zajímavou odezvu.

Doporučené byty naleznete v ceníku s ikonou "TIP".

Doporučené byty  

BLOG: 3Q 2015 - Kde a jaké se prodávají nové byty?

Ve struktuře prodeje bytů kategorizované podle jejich dispozic se dlouhodobě neděje nic překvapivého. Stejně tak, jako je tomu na straně nabídky, nejzajímavější pro zákazníky jsou byty 2+kk. V Praze je pro klienty nejlákavější Praha 10, kde se prodává těměř 30 % bytů z celého trhu.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Silné období pro prodej nejdražších bytů

Segmentace prodaných bytů ukazuje postupně slábnoucí dominantní postavení středního segmentu, což se také odráží v průměrné ceně / m2 prodaných bytů. Poprvé za sledované období se podíl nejdražších bytů vyšplhal přes třicetiprocentní hranici, a dokonce tento segment vykázal 40% podíl. Superlevné byty se v kvartální segmentaci navrátili na historické, sledované minimum 12 %.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Prodeje v Praze nepolevily ani v létě

Ve třetím čtvrtletí se prodalo 1700 nových bytů. V součtu s 1Q a 2Q 2015 dostáváme výsledek 5250 prodaných nových bytů v Praze. Meziročně se prodej zvýšil o 21 %. Hodnotu prodaných bytů ve 3Q 2015 odhadujeme na necelých 7 mld. Kč.
 

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Nejdrazší segment převzal dominanci

Proběhlé čtvrtletí potvrdilo trend poslední doby, a tedy postupné tržní zdražování nových bytů. Na trhu se v tuto chvíli vyskytuje nejvíce bytů v nejdražším segmentu - polovina všech dostupných bytů na trhu.

Segment superlevných bytů (do 45.000 Kč/ m2) v dlouhodobém horizontu stabilně osciluje kolem hranice 10 %. Po rapidním nárůstu ve 2Q, kdy se nejnižší segment dostal na desetiprocentní podíl se opět navrátil na předchozí úroveň 7 %.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Dostupných bytů výrazně ubylo

Ve 3. čtvrtletí jsme zaznamenali největší pokles zásoby dostupných bytů za poslední tři roky. Podobný pokles zásoby (- 8,6 %) jsme naposledy vysledovali ve stejném období roku 2012. Propad z hranice 7000 (volných bytů) tehdy následoval ještě dvě po sobě jdoucí období, než se zastavil na úrovni 6000 volných bytů.

V současné době sledujeme zásobu dostupných bytů, která v sobě zahrnuje jak volné tak ústně rezervované či poptané byty. Meziroční srovnání ukazuje, že na konci 3Q 2015 bylo na trhu o 8,6 % dostupných bytů méně.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Úvod do dalšího úspěšného kvartálu

Za ¾ roku 2015 se v Praze prodalo již o 1000 nových bytů více než v roce. Po prvním čtvrtletí, kdy se vyšplhaly na rekordní úroveň 1850 bytů, byl druhý kvartál prodejně slabší (o 12 %), i tak jsme zaregistrovali 1700 prodaných bytů. Ve třetím, podle předpokladů, nejslabším období (letní měsíce) se prodalo znovu 1700 nových bytů. Do popředí zájmů se dostávají také dražší byty s vyšším standardem.

„Podle vývoje prodejů za prvních devět měsíců očekáváme, že se za celý rok prodá v Praze až okolo 7 000 nových bytů. Důvodem je skutečnost, že poslední tři měsíce bývají zpravidla obchodně nejúspěšnější. Hypotéky jsou pořád na přijatelné úrovni. Do nového bydlení se stále vyplatí investovat,“ uvedl generální ředitel společnosti Trigema Marcel Soural. V prvním čtvrtletí se na trhu prodalo 1850 a ve druhém 1700 bytů. Stejného počtu dosáhly prodeje také ve třetím čtvrtletí.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.